Killed Hannah

16. února 2010 v 18:10 | Janelle Petit |  Killed Hannah

Killed Hannah

Pokračujeme s představováním scene princezen. Kdo bude další na řadě? Je to osoba, která miluje piercingy, tetování a zábavu. Pochází z anglické metropole...Dnes ti přiblížíme, jak žije a co zajímá Killed Hannah.


Narodila se téměř na Valentýna, 13.února 1992, takže tento rok oslavila sedmnácté narozeniny. Je z Velké Británie. Je obrovský perfekcionalistka. Když všechno není přesně, jak ona chce, tak se z toho může zbláznit. Další z věcí, které nesnáší, je photoshop. Kdo, ví proč, když tato hračka dokáže takové zázraky :)
Její obličej a celé tělo krášlí 13 piercingů. V pravém uchu má díru o průměru 35mm a do jejího levého ouška se vejde 22 milimetrový tunel. Na hrudi si nechala vytetovat opravdu nepřehlédnutelné tetování. Usídlili se jí tam dva ptáčci a kotva. Říká, že je si tento motiv zamilovala. Pak má ještě na stehnu obrys rozkvetlé růže. Tvrdí, že se několikrát sama tetovala. Jejím snem dokonce bylo stát se tatérem.Ráda taky mění barvu svých vlasů. Vystřídala od čisté blond, blond s černými proužky, černou a růžovou, hnědou až po čistě černé. Jediné, co se nemění, je její hustá ofinka.
Dřív přiznávala, že si někdy dá nějakého toho panáka, kouří a občas si dá taky nějakou tu drogu. Ale teď změnila názor a všeho nechala, říká, že je k ničemu a taky ztráta peněz. Radikální rozhodnutí, ale učiněné správným směrem. Nejspíš v tom bude mít prsty také její přítel, nové město a nová škola, na kterou v šestnácti začala chodit. Vyhodili ji totiž ze školy v Londýně, kde do té doby bydlela, a začala studovat College of Art, Design and Media v Croydonu.


Zdroj: www.Scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama