Jessica Cupcake

16. února 2010 v 18:08 | Janelle Petit |  Jessica Cupcake

Jessica Cupcake

Další v řadě reportáží ze série Scene Queens bude Jessica Cupcake. Právě o ní koluje na webu mnoho nepravdivých informací a výmyslů, proto je možné, že jsi o ní zaslechla, že je z Kanady nebo ze Spojených Států, někdo dokonce říká, že tahle kočka vůbec neexistuje. Dneska vyvrátíme všechny tyto lživé mýty a uvedeme vše na pravou míru.

Jesse tento rok oslavila devatenácté narozeniny. Je ze Švédska. Narodila se 7.června, je tedy blíženec. Bydlí v Gothenburgu, který se nachází na jihu země, a říká, že to město nesnáší. Ráda by se jednou přestěhovala do USA, nejlépe do Californie. Je velmi sympatická a stále usměvavá. Tento rok dokončila školu a, aby to pořádně oslavila, nechala si udělat tetování. Zatím se nepochlubila, ani kde ho má, ani co to je. O tom tě budeme informovat.

Má přítele, proto v poslední době zanedbává svoje stránky. Minulý rok se obarvila na blond, což byl každopádně obrat o sto osmdesát stupňů. Jen kdo ví, zda to bylo úplně k lepšímu. Trochu to vypadá, že ztratila svoji tajuplnost. Na druhou stranu, jak by měla vypadat typická seveřanka, když ne blond?
Miluje muziku a svoje přátele. Ráda poslouchá emo, post hardcore, rock a elektro.Nenávidí podvodníky, kteří se za ni na internetu vydávají. Na svých stránkách uvádí 28 stránek, které jsou falešné. Ti, kteří zřizují tyto stránk, potom zveřejňují výmysly, které nejsou vůbec ničím podložené. Na některých profilech se o Jesse dozvíš, že je z Kanady a má o dva roky víc. Nebo se naopak přestěhovala do LA. Nic z toho však není pravda!

Zdroj : www.Scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama