Jac Vanek

16. února 2010 v 18:06 | Janelle Petit |  Jac Vanek

Jac Vanek

Dnes je na řadě sladká dvaadvacetiletá blondýnka, která se jmenuje Jac Vanek. Je to jedna ze scene queens, která bojuje proti nálepce "hloupá scene holčička". Svou cílevědomostí již dosáhla mnohých úspěchů. I přestože začala úplně od píky.


Jac Vanek se narodila 14.5. v Los Angeles. Studovala na californské univerzitě, kterou letos úspěšně dokončila. Dokonce říká, že to stihla v předstihu. Je to šikovná studentka:)

Je věřící, ona sama na svých stránkách uvádí, že jeden z jejich zájmů je bible a víra. Od toho se odvíjí další fakt, který jsme o ní zjistili. Je totiž ještě panna! Nebo alespoň to o sobě tvrdí. Miluje sushi a všechny výrobky sugar free. Zajímá se o psychologii. Miluje vintage styl.

Je to velmi silná osobnost, která si jde vždy za svým cílem. Říká, že se nekamarádí s klukama proto, aby s nima spala, ale aby opravdu navázala pevné přátelství. Na svých stránkách se rozčiluje nad pomluvami, které podle ní jsou naprosto "uvařené z vody", ve stylu "sousedčina známá vykládala...".Jac prý používá svoji inteligenci a svoji osobnost, aby navázala pevné vztahy a je jí jedno jestli jsou její kamarádi mužského nebo ženského pohlaví.
Je velmi komunikativní se svými fanoušky, téměř v každém příspěvku vyzvihuje to, jak si váží jejich podpory. Navíc opravdu odpovídá na téměř všechny dotazy, které ji přichází ze všech stran.

Jac - mladá podnikatelka

A co dělá právě teď? Připravuje s Crystal novou kolekci pro svůj obchůdek www.jacvanek.com a připravuje se na Vans Wraped Tour 2009, se kterou procestuje téměř celou Ameriku. Její věci také najdete na Killer Candy Store. Především se zaměřují na náramky a trička. Její náramky se nejednou objevily na hollywoodském červeném koberci. Spolupracuje také s Glamour Kills a dalšími značkami.


Zdroj: www.Scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama