Dakota Rose a Kiki Kanibal

16. února 2010 v 18:03 | Janelle Petit |  Dakota Rose a Kiki Kanibal

Dvě vydařené sestry Dakota a Kiki se stanou dnešní další zastávkou na naší cestě po internetovém hvězdném nebi. Tak pojďme spolu nahlédnout do jejich životů.


Dakota se před 16 lety narodila v Chicagu, poté se celá její rodina přestěhovala na Floridu, kde žije dodnes. Říká si Dakota nebo zkráceně Koti. Má ráda kočky a elekticky modrou a růžovou. Její setra je taky známá v kruzích scene, je to Kiki Kanibal. Tento rok oslavila 18 narozeniny. Vlastním jménem se jmenuje Kirsten Ostrenga. V osmi letech se stala vegetariánkou.
Nově stvořila spolu s Rose novou kolekci šperků a doplňků The Kandy Kouture Diamond a také trička KND, které naleznete na internetových stránkáchkotirose.com. Tato kolekce nabízí přívěšky ve tvaru diamantů v různých barvách, růžové a modré jahůdky nebo třeba přívěšky ve tvaru netopýrů. Pohybují se v cenové relaci od 30 do 70 dolarů.
Ale pozor, kolují o ní fámy na Buzznetu, že jejich business je jeden velký podvod. Spousta lidí si na ně stěžuje, že jim šperky došly rozbité, rozbily se po několika dnech nebo jim dokonce nic nedošlo. Když prý pobouření zákazníci psali Kiki, aby jim vrátila peníze, začala se ošívat a nadávat jim. Šíří se o ní zvěsti, že je to podvodnice a manipulátorka. Naštvaní zákazníci tvrdí, že je milá na své fanoušky, pohraje si s nimi a až si od ní něco koupí, tak už se k nim nezná. Rozlobení fanoušci dokonce tvrdí, že byla vyřazena z MySpace, protože si zakládala mnoho účtů a tak to vypadalo, že má víc obdivovatelů, než byla pravda.
Kdo ví, je na vás, abyste si udělali vlastní názor. Protože je možné, že z některých holek, jen mluví závist a navíc není člověk ten, který by se zavděčil všem. Navíc je pravda, že Kiki je opravdu velmi milá na své fanoušky a stará se o jejich přízeň. Kiki všechny tyto fámy samozřejmě popírá. Můžete se podívat na její výpověď nayoutube.

Zdroj: www.Scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama